top of page

Spolupracujeme ...

Lenka Pelechová je skvělá žena a odbornice s mezinárodní praxí, zabývající se již dlouhá léta velmi kvalitní péčí o pacienty. Její současná orientace je zejména krizová intervence, individuální i párové i rodinné psychosociální poradenství, mediace a koučink. Pomáhá se složitými životními situacemi, stejně tak je schopná Vám nastavit Vás život "zpět do normálu". Doplňuje přesně to, co nám ve zdravotnictví neskutečně chybí - to, že člověk je především biopsychosociální bytost a jako taková, má i své nezpochybnitelné nemedicínské potřeby a přání.
Lenka má nesmírně široký rozsah svého zájmu, věnuje se také přípravám párů na metody reprodukční medicíny, tímto procesem páry také provází. To je také něco, co v naší jinak skvělé reprodukční medicíně chybí.
Nedílnou součástí její péče je také podpora a pomoc párům/ženám které mají za sebou těhotenské ztráty.
Je mi ctí se s Lenkou již dlouhá léta přátelit a nyní i spolupracovat ...
www.lenkapelechova.cz

MUDr. Štěpán Budka

MINT Terapie je moderní ambulance v centru Prahy, poskytuje fyzioterapii pro děti i dospělé. Zaměřuje se na řešení akutních i dlouhodobých obtíží pohybového aparátu. Důraz klade na prevenci a vzdělávání široké veřejnosti v různých tématech týkajících se zdraví. Věří, že vám tak pomáhají cítit se lépe v každodenním životě, užívat si pohyb a žít bez bolesti.
Jednou z hlavních specializací je fyzioterapie pro ženy v období těhotenství a po porodu a při obtížích spojených s dysfunkcí pánevního dna.
Ženám v různých obdobích života pomáhájí např. s:
– bolestmi pohybového aparátu v těhotenství
– obtížemi spojenými s dysfunkcí svaloviny pánevního dna (např. inkontinence, bolesti při pohlavním styku, bolestivý cyklus, prolaps pánevních orgánů)
– pooperačními stavy (hysterektomie aj.)
– péčí o jizvy po císařském řezu nebo porodním poranění či nástřihu
– rozestupem / diastázou břišních svalů
– rekonvalescencí po porodu

 
Poliklinika Na Národní, 3. Patro, Národní 9, 110 00 Staré Město, Česká republika
www.mint-terapie.cz, +420 602 642 411, recepce@mint-terapie.cz, po-pá 08:00–⁠20:00

bottom of page